Atrakcje

W trakcie całego dnia obchodów 40-lecia naszego klubu przygotowaliśmy dla wszystkich wiele atrakcji.

Niewątpliwie dla wszystkich, którzy interesują się kręglarstwem, największą frajdą będzie zobaczyć na żywo Mistrza Świata i grającego coraz częściej ponad 700 kręgli – Vilmosa Zavarko. Vilmos zagra w naszym turnieju drużynowym, na 120 rzutów sportowych i będzie polował na rekord kręgielni, który do tej pory należy do Włodzimierza Dutkiewicza (662 kręgle). Obok rewelacyjnego zawodnika z Serbii, zagra jego rodak Daniel Tepsa oraz koledzy ze słowackiej drużyny – Zeleziarne Podbrezova – Milan Tomka i Tomas Pasiak. Wszyscy to znakomici kręglarze, których rekordy życiowe są znacznie wyższe niż Rekord Polski.

W turnieju weźmie udział kilku czołowych zawodników z Polski a także kilku graczy miejscowej Dziewiątka-Amica – łącznie 16 zawodników, którzy na pewno dostarczą sportowych, kręglarskich emocji – więc w hali kręgielni na pewno będzie znów gorący doping.

W przerwach będzie możliwość spotkania się z mistrzami, zrobienia sobie zdjęć.

Na kręgielni będzie można zapoznać się z bogatą historią czterdziestoletniego klubu Dziewiątka, który od 1976 roku funkcjonuje na terenie Wronek. Bogata kolekcja zdjęć, kroniki, puchary i medale będzie można oglądać w strefie historycznej, specjalnie powstałej na ten dzień.

Mamy też niespodzianki dla dzieci. Będą przygotowane animacje dla dzieci, z udziałem wykwalifikowanej animatorki. W przerwie między turniejem drużynowym a indywidualnym będziemy mieli konkursy typowo kręglarskie na torach, w których oczywiście nie obędzie się bez nagród. Najwięcej atrakcji dla dzieci będzie od godziny 12 do 15.

A co jeszcze… Po prostu należy w dniu 12 listopada 2016 r. odwiedzić naszą kręgielnię w godzinach od 8 do 17.30.

ZAPRASZAMY

Print Friendly, PDF & Email

Kolejna witryna sieci „Kręgle klasyczne”